Secure Future

Teknoloji ve inovasyon aracılığıyla, müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız ve çevremiz için güvenli bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz!

0+Çalışan
%0
MüşteriMemnuniyeti
0+Müşteri
%0
ÇalışanMemnuniyeti

Secure Future, kuruluşundan itibaren uzman mühendis ekibiyle birlikte, küresel şirketlerin kritik sistemlerini korumalarına ve operasyonlarını etkin şekilde yürütmelerine yardımcı olmaktadır. 


Başta finans, telekom, e-ticaret, üretim ve perakende sektörleri olmak üzere Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketleri, siber güvenlik alanında yeni performans seviyeleri, rekabet avantajı ve müşteri deneyimi sağlamak için uzman iş ortağı olarak Secure Future'a güvenmektedir. Şirket hayata geçirdiği katma değerli projeler sayesinde 2018-2019 yıllarında en hızlı büyüyen siber güvenlik teknoloji şirketi seçilmiştir.


Siber güvenlik alanında sunduğu yeni nesil çözümlerle birlikte, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak mimari danışmanlık, kurulum ve yerel destek hizmeti sunan Secure Future, sektörün lider üreticileriyle sağladığı güçlü iş ortaklıkları sayesinde, Imperva, SentinelOne, Delinea, Mandiant gibi siber güvenlik alanındaki öncü firmaların Türkiye'de ve EMEA bölgesindeki en büyük iş ortağı olmayı başarmıştır.


Aynı zamanda, uluslararası alanda tanınmış, ileri düzeyde yetenekli Kırmızı Takım Mühendisleri ile, kuruluşlara Sızma Testi ve Kırmızı Takım hizmetleri sunarak güvenlik konusundaki gereksinimleri karşılamaktadır.


Sanallaştırma, iş sürekliliği, felaket kurtarma, yedekleme ve arşivleme konularında uzman mühendisleri ile çözüm sunan Secure Future, Pure Storage'ın ilk ve tek Elite ve Authorized Service Provider (ASP) iş ortağı konumundadır.


Türkiye’deki bilgi birikimini bölgeye taşımak üzere yola çıkan şirket, 2022 yılında Azerbaycan ofisi ile hizmet vermeye başlamıştır. 


Secure Future, yapay zekâ temelli XSOC - Güvenlik İzleme ve Olay Müdahalesi hizmeti kurumların ihtiyaç duyduğu yüksek doğruluk oranına sahip siber saldırıları tespit edip durdurmanın yanı sıra, gelecekteki saldırıları önceden önlemek için alınacak tedbirleri sağlayarak kurumların kritik varlıklarını korumaktadır.


“We Secure the Future” mottosu ile geleceği koruma altına alan teknolojileri müşterilerinin iş süreçlerine entegre etmelerini sağlayan Secure Future, ülkesine ve sektörü için değer yaratan yatırımları ile büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin güvenliği ve başarısı önceliğimizdir. Türkiye'nin önde gelen kurumsal firmalarına yenilikçi, modern ve üstün teknoloji ürünlerini kullanarak, siber güvenlik ve sistem çözümleri alanlarında özgün ve etkili mimari danışmanlık, kurulum ve bakım destek hizmetleri sunarak hem çalışanlarımızı hem de müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Sektöre yön veren yenilikçi çözüm ve hizmetlerimiz doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaç duyduklarında akıllarına gelen ilk çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda, üniversitelerden yeni mezunların ve profesyonellerin çalışmayı arzu ettiği, bir şirket olmayı vizyonumuzun ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz

Kurumsal Değerlerimiz
Banner

Çözüm Ortaklarımız

A10
Chosity
Commvault
Delinea
ExtraHop
Fileorbis
Fortined
Microsoft
Portworx
PureStorage
Trellıx
imperva
invicti
mandiant
mend
monofor
octoxlap
orca-security
sentinelone
silverfort
symantec
tenable
thales
vmware
Arka Plan Resmi

Yönetim Ekibimiz

Cem Kotanoğlu

Cem Kotanoğlu

Genel Müdür
Bülent Daldal

Bülent Daldal

Profesyonel Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı
Dilek Suer

Dilek Suer

Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı

Sertifikalarımız

Gıac Web Applıcation
Port Security
OSCP
TSE.
Windows Red Teaming Expert
e mapt
ecppt
ewptx
OSWE
OSWP
CEH
BUR Suite Certified
EC-Council
Impreva Cloud Security Certification
Ec-Council Certıfıed
Mıcrosoft certıfıed Identıty and access
Microsoft Securıty Complance And Identıty  Fundamentals
Mıcrosoft Certıfıed Azure Security Engineer
Türk Standartları Enstitüsü
Partners