Secure Future

Güvenli Bir Geleceği
Birlikte Şekillendirelim!

Secure Future’da bireylerin geleceğini

şekillendiren bir öğrenme ortamı, ekip sinerjisinin

gücünün hissedildiği bir aile, yenilikçiliği

destekleyen akılcı çözümlerle dolu bir arkadaşlık

atmosferi seni bekliyor.

Career Background

Secure Future’lı Olmak!

Secure Future, çalışanlarına için sadece bir iş ortamı değil; bireylerin geleceğini şekillendirdiği bir öğrenme ortamı, ekip sinerjisinin gücünün hissedildiği bir aile, yenilikçiliği destekleyen akılcı çözümlerle dolu bir arkadaşlık atmosferi sunmaktadır. Yenilikçi İnsan Kaynakları anlayışıyla her bir çalışanıyla etkileşimde bulunurken, iş birimleriyle iç içe çalışarak sektör dinamiklerini yakından takip eden öğrenmeye dayalı bir organizasyon prensibi benimsemektedir.

Career Background

2 yıl üst üste
Great Place To Work®
Certification™ ile
bir iş yerinden çok daha fazlası

Great Place To Work® Sertifikası™, şirketlerin en iyi yetenekleri çekmelerine, elde tutmalarına, üretkenliği ve prestijlerini artırmalarına, iş yeri kültürleri hakkında çalışan geri bildirimi ile veriye dayalı değerli bilgiler edinmelerine yardımcı olur.

Secure Future’da Çalışmak!

Kariyer Gelişimi

Çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını genişletmeleri ve kariyerlerini ilerletmeleri için eğitim ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Yeni beceriler kazanmalarını ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını destekliyoruz.

Performans Yönetimi

Performans yönetimi yaklaşımımızda OKR (Objectives and Key Results) felsefesini benimseyerek, net hedefler belirliyor ve bu hedeflere ulaşmak için belirlediğimiz kilit sonuçlara odaklanıyoruz. Başarımızı, ekip üyelerimizin bireysel yetenekleri ve işbirliği sayesinde elde ediyoruz. Her birimiz, belirlenen hedeflere katkıda bulunmanın ve belirlediğimiz anahtar sonuçları elde etmenin sorumluluğunu üstleniyoruz. Bu sayede, hem bireysel hem de kurumsal düzeyde başarımızı üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Ücret Politikası

Secure Future olarak, çalışanlarımızın mutluluğu ve refahı bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, çalışanlarımızın emeğinin karşılığını adil ve rekabetçi bir ücret yapısıyla ödüllendiriyoruz. Performans, deneyim ve pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda düzenlenen ücretler ile adil bir çalışma ortamının temelini oluşturuyoruz. Bununla birlikte, başarıyı teşvik etmek amacıyla performansa dayalı prim sistemimiz bulunmaktadır. Hedefleri aşan ve şirketin büyümesine katkı sağlayan çalışanlarımız, bu sistem sayesinde ödüllendirilirler.

Kapsamlı Yan Haklar

Sağlıklı bir iş-yaşam dengesi için çeşitli yan haklar sunuyoruz. Esnek çalışma saatleri, uzaktan çalışma imkanı, yıllık izin hakları, yıllık izin dışında doğum günü izni, taşınma izni, sigara kullanmayanlara özel izin günleri ve sağlık sigortası gibi olanaklarla çalışanlarımızın hem profesyonel hem de kişisel hayatlarını yönetmelerine destek oluyoruz.

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Farklı bakış açıları ve yeteneklerin bir araya gelmesi, yaratıcılığın ve inovasyonun kaynağını oluşturduğuna inanıyoruz. Çeşitliliği kucaklayan ve kapsayıcı bir çalışma ortamı yaratmayı ve her çalışanımızın kendini değerli hissetmesini amaçlıyoruz.

Banner

Kariyer Fırsatları

Açık Pozisyonlar

Şu an için aktif ilan yok.

Tanışmak ve Yeni Kariyer Fırsatlarını Değerlendirmek İçin Bize Ulaşın!