Secure Future

Kariyer

Güvenli Bir Geleceği Birlikte Şekillendirelim!


Secure Future’da bireylerin geleceğini şekillendiren bir öğrenme ortamı, ekip sinerjisinin gücünün hissedildiği bir aile, yenilikçiliği destekleyen akılcı çözümlerle dolu bir arkadaşlık atmosferi seni bekliyor.

  

Secure Future’lı Olmak!

 

Secure Future, çalışanlarına için sadece bir iş ortamı değil; bireylerin geleceğini şekillendirdiği bir öğrenme ortamı, ekip sinerjisinin gücünün hissedildiği bir aile, yenilikçiliği destekleyen akılcı çözümlerle dolu bir arkadaşlık atmosferi sunmaktadır. Yenilikçi İnsan Kaynakları anlayışıyla her bir çalışanıyla etkileşimde bulunurken, iş birimleriyle iç içe çalışarak sektör dinamiklerini yakından takip eden öğrenmeye dayalı bir organizasyon prensibi benimsemektedir.

 

Secure Future’da Çalışmak !

 

Ücret Politikası


Secure Future olarak, çalışanlarımızın mutluluğu ve refahı bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, çalışanlarımızın emeğinin karşılığını adil ve rekabetçi bir ücret yapısıyla ödüllendiriyoruz. Performans, deneyim ve pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda düzenlenen ücretler ile adil bir çalışma ortamının temelini oluşturuyoruz.

Bununla birlikte, başarıyı teşvik etmek amacıyla performansa dayalı prim sistemimiz bulunmaktadır. Hedefleri aşan ve şirketin büyümesine katkı sağlayan çalışanlarımız, bu sistem sayesinde ödüllendirilirler.


Kapsamlı Yan Haklar:


Sağlıklı bir iş-yaşam dengesi için çeşitli yan haklar sunuyoruz. Esnek çalışma saatleri, uzaktan çalışma imkanı, yıllık izin hakları, yıllık izin dışında doğum günü izni, taşınma izni, sigara kullanmayanlara özel izin günleri ve sağlık sigortası gibi olanaklarla çalışanlarımızın hem profesyonel hem de kişisel hayatlarını yönetmelerine destek oluyoruz.


Kariyer Gelişimi:


Çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını genişletmeleri ve kariyerlerini ilerletmeleri için eğitim ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Yeni beceriler kazanmalarını ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını destekliyoruz.


Performans Yönetimi:


Performans yönetimi yaklaşımımızda OKR (Objectives and Key Results) felsefesini benimseyerek, net hedefler belirliyor ve bu hedeflere ulaşmak için belirlediğimiz kilit sonuçlara odaklanıyoruz. Başarımızı, ekip üyelerimizin bireysel yetenekleri ve işbirliği sayesinde elde ediyoruz. Her birimiz, belirlenen hedeflere katkıda bulunmanın ve belirlediğimiz anahtar sonuçları elde etmenin sorumluluğunu üstleniyoruz. Bu sayade, hem bireysel hem de kurumsal düzeyde başarımızı üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.


Çeşitlilik ve Kapsayıcılık:


Farklı bakış açıları ve yeteneklerin bir araya gelmesi, yaratıcılığın ve inovasyonun kaynağını oluşturduğuna inanıyoruz. Çeşitliliği kucaklayan ve kapsayıcı bir çalışma ortamı yaratmayı ve her çalışanımızın kendini değerli hissetmesini amaçlıyoruz.