Secure Future

Azerbaycan'da Siber Güvenlik Sektöründe Öncü Adımlar: Secure Future CIDC 2023'te

Haberler

Bakü, Azerbaycan – 2023 – Hızla gelişen siber güvenlik sektöründe öncü bir firma olan Secure Future, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Kritik Altyapı Savunma Mücadelesi (CIDC) 2023 konferansına katıldı. Etkinlik, Azerbaycan'ın dört bir yanından siber güvenlik uzmanlarını bir araya getirerek ülkenin kritik altyapısının karşı karşıya olduğu en son tehditleri ve zorlukları tartıştı.


Secure Future, CIDC 2023'te ileri teknoloji güvenlik çözümleri ve hizmetlerini katılımcılarla paylaştı. Şirketin uzmanları, artan siber saldırı risklerine karşı koruma sağlamada kritik rol oynayan en son siber güvenlik trendleri ve gelişmeleri hakkında sunumlar yaptı.


Secure Future, Azerbaycan'da artan ortak ticaret ve iş hacmini korumak ve güçlendirmek için yerel ekipler ile birlikte dünya standartlarında hizmet sunmaya büyük önem veriyor. Şirket, Bakü'deki ofisi aracılığıyla bölgenin en hızlı gelişen pazarlarından biri olan Azerbaycan başta olmak üzere tüm Türk Cumhuriyetlerine Secure Future kalitesinde çözümler sunuyor.


Secure Future'un CIDC 2023'e katılımı, şirketin Azerbaycan'daki siber güvenlik ekosistemine katkıda bulunmaya olan bağlılığını gösteriyor. Şirket, kamu ve özel sektör ile iş birliğini geliştirerek ülkenin siber güvenliğini artırmaya yönelik çalışmalarına devam etmeyi hedefliyor.