Secure Future

Uçtan Uca Anahtar Teslim Proje Kurulum Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Uçtan Uca Anahtar Teslim Proje Kurulum Hizmetleri


Secure Future kurulduğu günden bu yana sağladığı çözümlerle ilgili teknik kabiliyetleriyle ön plana çıkmıştır. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında bugüne kadar yaptığımız projelerden aldığımız tecrübe ve birikimle birlikte küçük-orta-büyük ölçeklerdeki firmaların sistem ve güvenlik altyapılarını planlamak, gerekli çözümleri oluşturmak ve bu sistemleri kurmak konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Kurumsal firmaların en büyük ihtiyaçlarından birisi IT dönüşümünü yaparken yanlarında güvenecekleri bir çözüm ortağı bulmaktır. Secure Future ürün bağımsız olarak firmaların dijitalleşme yönünde yaptığı çalışmalarda veri merkezi planlaması, sunucu ve network sistemlerinin oluşturulması, sanallaştırma, storage altyapılarının ve yedekleme planlarının oluşturulması, felaket kurtarma planlarının oluşturulması; bu sistemlerin kurulması, devreye alınması ve gerekirse kurumlar adına yönetimi konularında hizmet vermektedir.


Aynı şekilde veri merkezli bilgi güvenliği bakış açısıyla şirketlerin bilgi güvenliği mevcut durumlarının belirlenmesi, gap analizi ile birlikte ürün bağımsız güvenlik yol haritasının çıkarılması, kararlaştırılan ürünlerin seçimi, bu sistemlerin kurulumu ve istenirse kurumlar adına yönetilmesi Secure Future teknik ekibi tarafından sağlanabilmektedir.

Uçtan uca sistem & altyapı & güvenlik sistemlerinin kurulumu ve yönetim hizmetleriyle Secure Future, müşterilerine dijital dönüşüm ve güvenlik hizmetleri sunmaya devam etmektedir.