Secure Future

Yedekleme ve Arşivleme Mimari Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

Yedekleme ve Arşivleme Çözümleri:


Secure Future içerisinde Yedekleme ve Arşivleme konusunda uzman ayrı olarak konumlandırdığımız Store Future ekibimiz, temel yedekleme görevlerinden uygulamaya özel çözümlere kadar Pazar lideri birçok yazılımla yedekleme ve arşivleme hizmetleri sunabildiğimiz gibi diğer alanlarda olduğu gibi yeni nesil ürün ve çözümler sunmaktadır.


Yedekleme Hizmetleri:


Store Future ekibi kurum ve organizasyonların yedekleme planlarını analiz ederek, sektördeki tecrübesiyle veri kaybı riskini en aza indirecek organizasyonun oluşmasına yardımcı olur. Yedekleme yazılımlarının tercih edilmesi, onsite/offsite kopyaların düzenlenmesi gibi yedekleme süreçlerinde tecrübeli ekibimizle hizmetler sunmaktayız.

Ekip olarak kurumsal şirketlerde uzun süredir kullandığımız Commvault Simpana, Veeam, Networker gibi Pazar lideri çözümlerin hizmetlerini vermenin yanı sıra; Cohesity, Rubrik gibi yeni nesil üreticilerle de başarılı projelere imza atmaktayız.


Arşivleme Çözümleri:


Secure Future olarak arşivleme alanında başta Veritas Enterprise Vault olmak üzere Pazar lideri yazılımları konumlandırmaktayız. Veritas Enterprise Vault, kuruluştaki yapılandırılmamış verileri depolamak, yönetmek ve kolayca bulmak için bir platform sunar. Enterprise Vault, e-posta mesajlarını ve dosyaları kaldırarak, verileri tekilleştirip sıkıştırarak ve arşivlenen tüm bilgilerin kolayca alınabilecek bir dizinini oluşturarak, birincil depolama alanının ve uygulamaların büyüklüğünü azaltır.