Secure Future

Sunucu Sanallaştırma

Çözümlerimiz

Sunucu ve Sanallaştırma

IT uygulamalarının çalışması için gerekli altyapıyı sağlayan sunucular, sistemin devamlılığı için kritik önem arzetmektedir. Bir uygulamanın kurulduktan sonra uygun bir altyapıya sahip olması, desteğinin düzgün ve kesintisiz verilmesi, uygulama ihtiyaçlarına uygun performansı karşılaması, yedeklilik planlamalarının yapılması kurumlar için oldukça önemlidir.


Sanallaştırma Sistemleri

Vmware ve Microsoft Hyper-V başta olmak üzere artık sunucu altyapılarının vazgeçilmezi olan sanallaştırma Sistemleri konusunda tecrübeli ekibimizle sanallaştırma konusunda satış – destek ve yönetim hizmetlerinde kurumlara yardımcı olmaktayız.


Sunucu İşletim Sistemi Yönetimi

Windows, Linux, Unix, AIX gibi sunucular üzerinde çalışan işletim sistemlerinin sağlıklı olarak hizmet verebilmesi için gerekli güncellemelerin, yama geçişlerinin yapılması, güvenlik açıklarının kapatılması, kaynaklarının yönetilmesi, gerekli durumlarda işletim sisteminin yeniden kurulması konusunda Teknik ekibimiz kurumsal firmaların sistem ekiplerine destek vermektedir.


Sunucu Performans Yönetimi

IT hizmetlerinde süreklilik sağlanması amacıyla, tüm sunucuların sistem kaynaklarının ve servislerinin izlenmesi kritik önem taşımaktadır. Secure Future olarak uzman kadromuzla, sunucuların performanslarının izlenmesi, var olan izleme programlarına entegre edilmesi, eşik değerleri düzenleme ve otomatik izleme, sunucu problemlerini otomatik raporlama, Otomatik Hizmet Masası bildirimleri ve Seviye 1/2/3 bildirimleri gibi hizmetlerimizle danışmanlık ve yönetim hizmetleri sunmaktayız.


Sunucu Vendor Yönetimi

Sunucu sistemlerinin yönetilmesinde en büyük sorunlardan birisi de üreticilerle yaşanan sorunların çözümüdür. Satış öncesi ürün tercihi yapılırken veya satış sonrası yaşanan sorunlarda süreçleri hızlandırma konusunda Secure Future ekibimiz bilinen büyük üreticilerin hemen hepsiyle iletişim halinde olarak kurulmara yardımcı olmaktadır.