Sürekli Güvenlik Doğrulaması Otomasyonu

Siber güvenliğin etkinliğini ölçecek araçlara sahip değilseniz, harcanan çabanın ve paranın değerini anlayamaz ve iletişim kuramazsınız. Daha fazla karmaşıklık eklemek için, modern bir siber güvenlik stratejisi karmaşıktır ve sürekli değişmektedir. Her ortam benzersizdir, bu nedenle uygun şekilde kalibre edilmezse, güvenlik teknolojilerinizden önemli bir değeri kaçırabilirsiniz.

 

Güvenlik doğrulaması, iş açısından kritik varlıklarınızı siber tehditlerden koruyan araçları doğrulayarak güvenlik riskinizi azaltır. Bu işlemleri kuruluşunuzu koruyan, boşlukları ortaya çıkaran ve iyileştirme için öneriler sunan kontrollerin etkinliği hakkında net kanıtlar ve anlayış sağlayarak yaparız. Sürecimiz güvenliğinizin tüm ölçüsünü öğrenebilmeniz için zaman içinde ölçülen iyileşmeyi gösterir.

 

Secure Future olarak dünyadaki lider çözümlerden Mandiant Security Validation (Verodin) ürünüyle birlikte kurumların yaptıkları yatırımların doğrulanmasına yardımcı oluyoruz. Fireeye ile birlikte yaptığımız anlaşma ile bölgedeki ender Verodin Dedicated Partner’lardan bir tanesi olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.