Yüksek Performanslı Veri Depolama Çözümleri

Veri Depolama (Storage) Sistemleriniz İhtiyacınızı Karşılıyor mu?

Teknolojinin hayatın merkezine yerleşmesiyle birlikte veri boyutlarının artış hızı önlenemez boyutlara geldi. Günümüzde veriyi hızlı işleyebilen, işleyip değerli bilgiye dönüştürebilen organizasyonlar rakiplerine göre bir adım önde bulunmaktalar. Verinin bu kadar değerli olduğu bir dönemde doğru veri depalama (storage) ünitesini konumlandırmak çok büyük önem kazanmaktadır.

Secure Future ailesi içinde konumlandırdığımız veri Depolama Sistemleri konusunda uzman Store Future ekibimizle satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimizle ihtiyaca yönelik profesyonel çözümler sunmaktayız.

All Flash Storage Sistemleri

Veri boyutlarının artması ve performans ihtiyacının sürekli yükselmesiyle birlikte Veri Depolama sistemlerinin de bu ihtiyaca cevap vermesi en büyük gerekliliklerden biri oldu. SSD (Solid State Disk) ve NVMe (Non-Viotile Memory Express) disklerin fiyatlarının düşmesiyle birlikte veri Depolama sistemlerinde bu teknolojilerin kullanımı yaygınlaşmıştır.

Store Future Ekibi Hizmetleri

Store Future ekibi olarak veridepolama Sistemleri konusunda hem satış öncesi hem de satış sonrası destek konusunda uzman geniş bir kadroyla hizmet vermekteyiz. Hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, doğru sistemlerin konumlandırılmasına yardımcı olmak; satış sonrası ve sorun anlarında yanında olarak hızlı ve doğru çözüme ulaşmasını sağlamaktır.

Birçok marka ve ürün konusunda tecrübeli ekibimizle

  • Veri Depolama Sistemleri analizi
  • Storage Sistemleri yönetimi
  • S.O.S 7/24 destek sistemi

Hizmetleri sunmaktayız.

PureStorage

Pure Storage FlashArray //X ürünü piyasadaki ilk all-flash, 0 NVMe disk ünitesidir. Bütün uygulamalarınız için kullanabileceğiniz FlashArray //X yalnızca 6U kabin alanında 3 PetaByte’a kadar veriyi saklayabilme olanağı sağlayan ürün; Fiber Channel(FC), iSCSI ve NVMe over Fabric bağlantı tiplerini desteklemektedir.

Secure Future ailesi olarak PureStorage’ın Türkiye’deki ilk ve tek Elite Partner’I konumunda olmaktan gurur duyuyoruz. Şirketimiz bünyesinde PureStorage özelinde konumlandırılmış satış ekibimize ek olarak, teknik ekibimizde 4 sertifikalı Pure Storage Mühendisi ve ayrıca Pure Storage ürün ailesine dedike first-level destek elemanlarımızla Pure Storage konusunda Türkiye’nin en uzman ekibini büyütmek konusunda iddialıyız.

Secure Future ekibi olarak Pure Storage ürün ailesi başta olmak üzere, birçok marka ve üründe storage Sistemleri konusunda uzman ekibimizle her türlü destek için info@securefuture.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.